Tarragona Digital

Telegram : +34 639 048 422

E-Mail: info@tarragonadigital.com

Llistes electorals de Calafell per les eleccions municipals 2019

Aquestes són les llistes electorals dels partits polítics que concorreran a les eleccions municipals del dia 26 de maig de 2019 al municipi de Calafell:

 

Esquerra Republicana de Catalunya

1. Carles Martín García

2. María Elena Zapater Roig

3. Óscar Albaiceta Albi

4. Cristina Megias Amadó

5. Joan Rovira Mañe

6. Mónica Casanova Cachinero

7. Francesc Armengou Goma

8. María Carmen Moreno Arroyo

9. Joan Mas i Romeu 10. Eva Morales Pereita

11. Jordi Casellas Rosas

12. Roser Pascual Serra

13. David González Mansilla

14. Rosa Antonieta Toscano Duman

15. David Invernon Pérez

16. Raquel Piqué Badia

17. Manuel Rodríguez Flores

18. Anna Catalá Sala

19. Joaquim Pibernat Avellaneda

20. Meritxell Jornet Ortoll

21. Joan Soler Guasch

 

Partit dels Socialistes de Catalunya – Candidatura del Progrés

1. Ramón Ferre Sole

2. María Elena Rubio Pérez

3. Miguel Ángel Perín 

4. María Luisa Lastra Flores

5. Francisco Javier Estepa Ocaña

6. Aron Marcos Fernández

7. Mónica Trepat Saura

8. Julia Fernández Lorente

9. Arturo Peña Coca

10. Esther Saez Perea

11. Emma Gallardo Richards

12. Manal El Mesmoudi Belechgar Soussi

13. Abdelaziz Jewa El Amrani

14. Gerardo Antonio Rios Gómez

15. Sandra Bou Vera

16. Andrés Fernández Redondo

17. Nerea Mirambell Romero

18. Marc Martínez Gimeno

19. Mercedes Acosta Cruz

20. Josep Torrents i Andreu

21. Lucio Moreno Fernández

  • Suplents:

1. Guillerma González Corchero

2. Joaquín Cachinero Gracias

3. Victoria Blanco Barba

4. Jose Miguel Martínez Ruiz

5. Ángeles Fernández Martín

6. Jose Ramón García Ferreiro

 

Primàries Calafell-Primàries Catalunya

1. Sara Viñas Macia

2. Roger Arus Casanovas

3. Marc Casellas García

4. Pilar Bella Martínez

5. Joan Lluis Parra Garriga

6. Jose Luis Navarro Garrich

7. Ylenia Gutierrez Bella

8. Maria Santacreu Campabadal

9. Joan Utset Bella

10. Gema Bella Martínez

11. Joel Sebastian Roman

12. Corrado Imvermizzi

13. Yolanda Fernández Melero

14. Soraya Fernández Melero

15. Marta Díaz Pérez

16. Javier Monteagudo Rozados

17. Concepción Benito Giménez

18. Alberto Martín Martínez

19. Elena Llopart Sánchez

20. Xavier Fornell López

21. Joan Freixas Sabido

  • Suplents:

1. Josep Casellas Amigo

2. Francisco Llopart Sánchez

3. Ángela Mercade Pérez

4. Elisabet López Andujar

5. Juan Ruiz Catalá

6. Ana María Princep Sanz 

 

Ciutadans – Partido de la Ciudadania

1. Jose Manuel Tejedor González

2. Javier Álvarez Laperal

3. Ana María Sampedro Bastos

4. Concepción García Gautier

5. Jorge David Pérez Sola

6. Bibiana Vidal Rusca

7. Carlos Enrique Maiola

8. Margarita Vargas Salguero

9. Alexandre Edo Calzado

10. María José Rodrigo Lorente

11. Ramiro Manuel Ramirez Cornado

12. Ángeles Desiree Salazar Bardales

13. Alexis Díaz Cortés

14. Patricia Lascorz Moreno

15. Tomás García Hierro

16. Cristina Avellán Guerrini

17. Leonel Carlos Maiola

18. Juana Navarro Bustos

19. Alfonsa Porras Rodríguez

20. Antonio Avella Medel

21. Manuel Cejas Prieto

  • Suplents:

1. Martín López Fernández

2. María Martina Maiola

3. Juan José Martínez Arcas 

 

CUP Calafell-Alternativa Municipalista (CUP-Amunt)

1. Kilian Jesús Fuertes de la Rosa

2. Maria Dolors Terron Sacristán

3. Guifre Artal Ferrer

4. Elisenda Casals Fontanillas

5. Estefanía Pérez García

6. Xavier Adriá Seras Padros

7. Anna Triado Soler

8. Albert Sabater Planisi

9. Alaia Sola Saura

10. Jan Bolet Olivella

11. María Isabel Martos Hinojosa

12. Jordi Mas Terron

13. Ailen Seras Padrós

14. Roger Sola Saura

15. Lluis Guinovart Seijo

16. Patricia García Bonvehí 

17. Marina Vila Terrón

18. Arnau Josep Pou Cruanyes

19. Oriol Saura Olivella

20. Albert Pijoan Hereu

21. Ivan Montejo Sarias

  • Suplents:

1. Sandra Pallares Mestre

2. Nuria Tapias Romero 

 

Unió Alternativa Municipal

1. Noelia Sánchez Dominguez

2. Luis Sieiro Barreira

3. Maria del Mar Díaz Garbayo

4. Anabel Navarro Rivilla

5. Jose Carlos Valle Tapia

6. Manuel Bellart Pérez

7. Eric Bou Carrasco

8. Ana Delgado Cano

9. Maria del Carmen Arjona López

10. Inmaculada Priego Roda

11. Jose Manuel Morales Rivas

12. Maria del Rocío Ruiz Moreno

13. Lidia González Sánchez

14. Raquel Jiménez Domínguez

15. Antonio Benavides Vaca

16. David Benavides Quirante

17. Ramses Martínez Romero

18. Miriam Sánchez Domínguez

19. Jaime Monfort Balagué

20. Jose Luis Nuñez Penas

21. Javier Yerpes Álvarez

  • Suplents:

1. Ámparo Benavides Vaca

2. Rubén Castillo Morales

3. María Ángeles Pérez Martín

4. Francisco Poveda Marín 

 

En Comú Podem Calafell – En Comú Guanyem 

1. Isabel Bou Bayona

2. Gemma del Río Sánchez

3. Francisco Javier Herrero López

4. Jesús Peña Fernández

5. Josefa Martínez Muñoz

6. Francisco Vázquez Formenti

7. María Asunción Moreno Domingo

8. Ángel Romero Alonso

9. Basilia Tamargo Fernández

10. Francisco Torres Rodríguez

11. Laura González Vázquez

12. Roberto Carrera Santa María 

13. Francisca Martínez Martínez

14. Sergio Taibo Rull

15. Rebeca Finger Bou

16. Francisco Javier Rebollo Ferrandiz

17. Pilar Gómez Movellan

18. Miguel Rull Edo

19. María Magdalena Surra Velasco

20. Rosa Cobos Correas

21. Jorge Álvarez García

Suplents:

1. Francisco Javier Alonso Sánchez

2. Nuria Martín Danti

3. Juan Burgos Ruiz

4. Melania García Pérez

 

Partido Popular

1. Teresa González Santiago

2. Juan José García Álvarez

3. Cesar Manuel Castillo Parrilla

4. María José Díaz Algarín

5. Isidoro Zamora Sanz

6. Ángel Galles García

7. María Isabel San Elías Gómez

8. Carlos Galles Melendo

9. Ana Isabel Masó Gassó

10. José Antúnez Hernández

11. Francisco Martín Marín

12. María Teresa Prieto Ferrero

13. María Teresa Prado Mazagatos

14. Vicente Benito Heras

15. Adelina Dieguez Gómez

16. Enrique Ballesteros Serrano

17. Juan Vila Villaescusa

18. Francisco Garijo Montes

19. Francisca Silvia Sanchís Richart

20. María Amparo Moevius García

21. Francisco Elvira Gil

  • Suplents:

1. María Isabel Cañas Martínez

2. Óscar Remache Jane

3. Montserrat Purificación Navarro Guillén

4. Josep Antón Robert Iniesta

5. Josefa Jiménez Ramírez

6. Marcos Martínez Villar

7. Rosa Pino Guerrero

8. Francisco Ordoñez Martínez 

 

Convergents-Centrats

1. Joan María Triadó Juan 

2. Josep Parera Ribell

3. Josep María Solé Garcés

4. Jennifer García Mateo

5. María Virginia Rodríguez Fornes

6. Matilde Aparicio García

7. Eduardo Navarro González

8. Cristina Colorado Molina

9. María Catharina Peeters

10. David Freixenet Almansa

11. Mario Suárez Muñoz

12. Pedro Gotor Gisbert

13. Ingrid Rodríguez Fernández

14. Elisabeth Roig González

15. María Luz Fuentes Madrid

16. Leonor Viviano Buitron

17. Sandra Agramunt Martínez

18. Josep Tarazón Maymo

19. Julieta Lorena González Ferret Jans

20. Iván Medina Peña

21. Ilyas Bazi Rodríguez

  • Suplents:

1. Antonio Almaraz Calvo

2. Celia Cortés Parera

3. Daniel Guzmán Cerón 

 

Amunt Calafell 

1. Jordi Sánchez Solsona

2. Joan Carles Robert Poyatos

3. Elisabet Valmayor Agüero

4. Marta Soler Castells

5. Joan Lluis Solé Juncosa

6. Nuria Iglesias Vera

7. Ángel López Zapata

8. Joan Antoni Suriá Badalet

9. Maria Amaya Daza Aristi

10. Jose Alberto Revilla Palacios

11. Joaquín Rubio Bueno

12. Montserrat Nuñez Santana

13. Alfonso Sancho Vendrell

14. Carmen Huertas Rodríguez

15. Javier Pérez-Olivares Méndez

16. Bárbara Marvizón Iglesias

17. Laia Guasch Pujol

18. Pedro Viralta Wolgeschaffen

19. Jorge Piernas Centellas

20. Judit Ortoll Díaz

21. Magdalena Solé Suau

  • Suplents:

1. Francisco Vives Pedro

2. Miguel Ángel Cortes Ramírez 

3. Elba-Cecilio Funes Ortiz 

 

Sumem +

1. Sandra Suárez i Plana

2. Óscar Verge Zanichelli

3. Joan Carles Castells Juan

4. Francisco Clavero Sanz

5. Miriam Solé Cespedosa

6. Mariona González Mañe

7. Elisa García Castillo

8. Rafel Solé Miró

9. Jose Antonio Talavera Haro

10. María Bofarull Guasch

11. Eduard Prytz Ribas

12. Sandra Soler Castells

13. Gemma Macián Figuerola

14. Martina Papiol Bardi

15. Ricard Gutierrez Morros

16. Eulalia (Lali) Massuet Torrus

17. Emilia Varela Mateo

18. Joan Salvador Mercadé Ibañez

19. Ángels Targa Fort

20. Esteve Virallonga Riera

21. Joan Olivella Ricart

  • Suplents:

1. María Montserrat López Ureña

2. María Verge Pascual

3. Joaquim Vidal Raventós

4. Yolanda Sánchez Rodríguez

5. Janet Santó Galán

6. Miquel Deu Ricart

 

Izquierda en Positivo

1. Alberto Martínez Serra

2. Yasinne Rezzouk El Hairech

3. Natalia Beatriz Cabeza Fernández

4. Glen patrick Caliba Ramos

5. Ana Narcisa Anchundia Lucas

6. Sheila García Lahoz

7. Inmaculada Concepción Vela Pueyo

8. José Antonio Solar Chac

9. Juana Medina Cuevas

10. Julián Cadenas Díaz

11. Evelyn Padilla González

12. María del Pilar Canales Caballero

13. Ginés Javier Ramírez Orduña

14. Carmen Pérez Munuera

15. Domenec Benet Salichs

16. María Pilar Carrera Santa Fe

17. Julia Sala Medina

18. Daniel Fernández Gran

19. María Fabiola Quilca Viracocha

20. Miguel Candel Sanmartín

21. Mariam Zaidi Touis

 

Resultats eleccions municipals 2015 a Calafell

Els resultats electorals de l'any 2015 a Calafell van ser els següents:

  1. CIU               6 regidors
  2. PSC              5 regidors
  3. C'S                2 regidors
  4. CUP              2 regidors
  5. UAM              2 regidors
  6. PP                 2 regidors
  7. ERC              2 regidors
Comentaris