EN DIRECTE

Els Mossos carreguen contra els manifestants que tallen l'AP-7 a Girona

Llistes electorals de Torredembarra per les eleccions municipals 2019

Aquestes són les llistes electorals dels partits polítics que concorreran a les eleccions municipals del dia 26 de maig de 2019 al municipi de Torredembarra:

 

PSC

 

  1. Valeriano Pino Lara
  2. Maria del Carmen Martín Framit
  3. José García González
  4. Angelica Muñoz Mejías
  5. Luis Matías Redondo Sainz
  6. Somaya El Asri
  7. Manel Álvarez Martí
  8. Gemma Garcia Cuartero
  9. Ginés Rodríguez Merino
  10. Rosario Aranda Vargas
  11. Arturo Sánchez Miranda
  12. Maria Felicia Moreno
  13. Manuel Campomanes
  14. Silvia Ros Alarcón
  15. Javier Doblado Molina
  16. Josefa Díaz Sánchez
  17. Luis Usero Mora

 

Suplents

 

  1. María Isabel Chico Pérez
  2. Rafael Ramón Palma Patron
  3. María Ángeles García Escudero

 

Torredembarra En Comú

 

  1. Carles Fuxet Garcia
  2. Dora Gladys Giglio
  3. Santiago Fuentes Aguilar
  4. Imma Palau Pujadas
  5. Pedro García Navau
  6. Maria Serelde Martín
  7. Manuel Pérez Molina
  8. Laura Aguilera Quero
  9. Carlos Guarro Martín
  10. Esther Saint Eloi Jean
  11. Armando Colom Ruiz
  12. Mercy Alexandra González Melgar
  13. Ángel Amengual Moreno
  14. Cristina Vidu
  15. Alfonso Domínguez Castillo
  16. Maite Martí Arqueros
  17. Joaquin Soler Cura

  

Suplents

 

  1. María José Alvarez San José
  2. Manel Serelde Martín

 

Guanyem Torredembarra

 

  1. Enric Grangel Llop
  2. Francesc Mercadé Teixido
  3. Montserrat Blánquez Moya
  4. María Ángeles Sánchez Sánchez
  5. Antoni Martí Bise
  6. Verònica Figueras Pérez
  7. Josep Lluís Espinosa Giménez
  8. Antoni Pinós Rizo
  9. Alicia Arias Redondo
  10. Laia Pinós Sallas
  11. Claudia Natalia Domènech Sánchez
  12. Julián Calzada Rodríguez
  13. María Luisa Sans Celdrán
  14. Agustín Cabrera Llauradó
  15. Daniela Florez Rivera
  16. Judith Papiol Rovira
  17. Rafael Pernas Pérez

 

Suplents

 

  1. Abdeljebbar Maaroufi Maarouf
  2. Mònica Guiriguet Roca
  3. María Dolores Fernández Condou
  4. Buenaventura Mancho Ortiga
  5. José Latorre Cáceres
  6. Blanca Stella Baena Baena

 

Podem Torredembarra

 

  1. Luis Fernando Turrens Díaz
  2. Brígida Ribela Pérez
  3. Francisco Sanchís Barrios
  4. Rosa María Fernández Jorge
  5. Jesús Amador Esteban Rodríguez
  6. María Pilar Olivares Ribau
  7. Juan Manuel Macías Pérez
  8. Ana Gloria Pallejà Hernández
  9. Jorge Javier Lizarte Martínez
  10. Clara Santandreu Osca
  11. Jaime Rodoreda Novell
  12. Núria Girona Martín
  13. Rubén Meiro Lorenzo
  14. Montserrat Martínez Martínez
  15. José Navais Rull
  16. Sandra Rodoreda Girona
  17. Francisco Carmona Sánchez

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)

 

  1. Eduard Rovira Gual
  2. Nuria Batet Miracle
  3. Josep Maria Guasch Gibert
  4. Raúl García Vicente
  5. María Gual Figuerola
  6. Marina Riudeubas Batet
  7. Joan Torras Albert
  8. Margaret Rovira Güell
  9. Guillem Pujol Girol 
  10. María del Pilar Hernández López
  11. Daniel Cañellas Boquera
  12. Lidia Alberich Gallofré
  13. Daniel Pujol Fuentes
  14. Dolors Garri Riambau
  15. Víctor José Díaz Callao
  16. Carmina Planas Canal
  17. Francisco Garrido Vidal

 

Suplents

 

  1. María Riudeubas Ortega
  2. César Sastre García
  3. Erica Cabello Martínez
  4. Joaquim Valls Llorach
  5. Josepa Gallofre Pujol
  6. Gerard Ciuró Marques

 

Ciutadans

 

  1. Antonio Cruz López
  2. Javier Ramirez Gutierrez
  3. Noelia González Torrano
  4. Ariadna Tevar Tricas
  5. Antonio Gallardo Rodríguez
  6. Sergio Marchal García
  7. María José Carabante Morata
  8. Adelaida Restrepo
  9. Gonzalo Gil Vasquez
  10. Raquel Ruiz Jiménez
  11. Ángel López Zambrano
  12. Cristina Moliner Lorente
  13. Jose Jordán Cuenca
  14. Leila Saidi
  15. Manuel Fernández López
  16. Encarnación Torrano Ruiz
  17. Juan Manuel Morales Padilla

 

Suplents

 

  1. Eloy Gómez Marsal
  2. Eva Risquez Córdoba
  3. Ángel Palomo Medina
  4. Encarnación Sánchez Sánchez
  5. Manuel Martínez Sánchez
  6. María del Carmen Cazorla Marrero
  7. Andrés Luque Pachón
  8. María Dolores Olivares Calleja
  9. María Mercedes Villan Fernández

 

CUP - Alternativa Municipalista (AMUNT)

 

  1. Antoni Sacristan Prat
  2. Albert Cano Abad
  3. Nuria Maled Fabregas
  4. Meritxell Alfonso Comas
  5. Gemma Arasa Carot
  6. Montserrat Fabregas Villaret
  7. Amadeo Ferrari González
  8. Judith Aspa Martín
  9. Sonia Fuentes Trillas
  10. Manuel Roldán Cano
  11. Anna Batista Ingles
  12. Martí Mercadé Pujol
  13. Maria Elisa Aiello
  14. Joaquim Rovira Padial
  15. Gerard Fuentes Llorach
  16. Oriol Bozzo Balbastre
  17. Blanca Marí Fortuny

 

Suplents

 

  1. Clara Mercadé Pujol
  2. Arnau Ortiz Zamora
  3. Rocio Rivadeo Sullivan
  4. Eva Jansà Rovira

 

Alternativa Baix Gaià

 

  1. Clara Solivellas Gorchs
  2. Robert Tatay Ribes
  3. Lluis Escudero Ramón
  4. Montse Miró Rovira
  5. María Tadeo López
  6. Enric Solé Solá
  7. Vanessa Sobrerroca Mateos
  8. Alejandro García Alarcón
  9. Josefa García Vicente
  10. Manuel Emilio Sañudo Muñido
  11. Isabel García Escudero
  12. Román navau Chauri
  13. Susana Rosa Cortés Paz
  14. Edgar Madera Simarro
  15. José Villau Gutierrez
  16. Rosa María Castro Llorach
  17. Lluis Suñé Morales

 

Suplents

 

  1. Gorka Fernández Gutierrez
  2. Ana Martín Catalan
  3. Antonio Alberca Pérez

 

Avui Democràcia

 

  1. Rosa M. Guasch Alberni
  2. Manuel Medina Recasens
  3. Yolanda Comes Dalmau
  4. Joan Busquets Boronat
  5. Miriam Carrera Llorente
  6. Antonio Navas Hinojosa
  7. Montserrat Rimbau Sardá
  8. Manuel Martínez Cubi
  9. Daniela Paredes Rigol
  10. Joan Carles Miquela Oliva
  11. María Montserrat García Mellinas
  12. Raúl Granados Roset
  13. Mónica Moncada Larroya
  14. Josep Manuel Gil Silva
  15. Joan Pau Márquez Royo
  16. Anna Sebastian Diana
  17. Joan Ángel Girol Gómez

 

Suplents

 

  1. Tieb Boutalliss El Fayda
  2. Martha Sala Jiménez
  3. Francesc Agustina Molina
  4. Anna María Pijuan Arroyo
  5. Josep Lluis Soto Rubio
  6. Concepció Segú Fernández
  7. Joan Llorens Toledano
  8. María Montserrat Ferres Reyes
  9. Juan Pedro Carrasco Vallejos
  10. Jairo Cruz Castro

 

Junts per Catalunya - Torredembarra

 

  1. Anna Magrinyá Vinyes
  2. Josep M. Calvet Boronat
  3. Xavier Suarez Gutierrez
  4. Jovita Baltasar Cuevas
  5. Marc Francesch Estevez
  6. Mariona Giralt Miquel
  7. Francesc Roig reñe
  8. María Remei Hurtado Mercadé
  9. Abel Solé Nuñez
  10. Ksymena Kuczek Kadziolka
  11. Narcís Ferrer Mas
  12. Mónica Bardolet Montoliu
  13. Domenec Belis Duran
  14. Anna Margol Martí
  15. Francisco Ortiz Valiente
  16. Montserrat Aixalá Masdeu
  17. Octavi Solé Rovira

 

Suplents

 

  1. Jordi Borras Fa
  2. Hanna Goitia Gal
  3. Josep Servera Sans
  4. Quima Girol Cartaña
  5. Antón Álvarez Morello
  6. Isidro Solé Jerez
  7. Lalita Saky Giraldo Benítez
  8. Joan Camarena Arnau
  9. María Ángeles Rodríguez Díez
  10. Jose Antonio Colomer Bonet

 

Partit Popular

 

  1. Nuria Gómez Granés
  2. Yolanda Ortega Palomar
  3. Axel Dieguez Iglesias
  4. Feliciano Copado Revaliente
  5. Ana María Carbonell Vallvé
  6. Emilia Martínez Castillo
  7. Cristian Iglesias González
  8. Gonzalo F. Fernández de Terán Mira
  9. Francisca José Fernández Castillero
  10. Florentina Cruz Calvo
  11. Ricardo Fabregat Saez
  12. Eduardo Moya Martínez
  13. Arnau Rius Freixes
  14. Marta Ivern Romero
  15. Fátima El Boayadi Ettalhaoui
  16. Elvira Arpal Navales
  17. Joaquín Bello Córdoba

 

Les llistes de la resta de pobles del Baix Gaià per a les eleccions municipals 2019

 

 

Resultats eleccions municipals 2015 a Torredembarra

Els resultats electorals de l'any 2015 al municipi de Torredembarra van ser els següents:

  1. ERC             4 regidors
  2. C's                3 regidors
  3. PSC             3 regidors
  4. CiU               2 regidors
  5. ABG              2 regidors
  6. CUP              1 regidor
  7. PP                 1 regidor
  8. AVUI D-A       1 regidor

💬 Fes clic aquí per rebre al teu mòbil l'actualitat de Tarragona. És gratis!

Comentaris